Klub Vista Café

Jsme klub v centru Hodonína, kde si jako člen klubu můžete v klidu vychutnat naši výbornou kávu. Název klubu Vista Café vzešel z myšlenky proč neudělat klub pro milovníky dobré káva a pohody trochu odlišněji, než je dnes běžné. Proto je naše motto "nový pohled na kávu". Tento pohled se promýtá především v naší kávě a přístupu k členům klubu. Klub Vista Café Vám přináší možnost ochutnat vybornou čestvě praženou kávu, která je zpracována tím nejlepším způsobem. Náš klub je taktéž držitelem certifikátu o absolvování kurzu "Příprava dokonalé kavý krok za krokem". Káva je pražena přímo podle potřeb naší provozovny v soukromé pražírně. K Vám se dostává maximálně do pěti dnů od pražení. V současné době se jedná o kávu Simply Daterra 100% Arabica, což je prvotřídní směs kávy z farmy DATERRA.

 

Proč jsme zvolili čerstvě praženou kávu?

Ani zrnková, nepomletá káva nezaručuje čerstvost - má svůj vrchol v prvním týdnu po upražení. Káva by se měla začít pít až po 2-3 dnech od upražení, tedy po ustálení chemických reakcí v upraženém zrnu. Na konci druhého týdne začíná stárnout a zvětrává, například díky oxidaci tuků a jejich následnému žluknutí. Káva má stále dobrou chuť a aroma. Acidita se v tomto případě začíná zmenšovat. Po dvou dalších týdnech akceleruje zvětrávání. I laik při porovnání pozná značný rozdíl v čerstvé kávě a kávě čtyři týdny staré. Po měsíci až šesti týdnech, bez ohledu na to jaké kvality zrna původně byla a jak jemně byla opražena, se snižuje kvalita kávy.

Pokud jste ale spíše příznivci čajů, můžeme Vám nabídnout čaje z naší perstré nabídky. Čaje pro Vás připravujeme v letním období pro osvěžení studené a v zimním samozřejmě teplé. Ke kávě a čaji přikládáme různé druhy perníčků a sušenek. Dále nabízíme denně čerstvé zákusky z cukrárny U Anděla ve Strážnici. Jsou vždy čerstvé a vhodné i pro diabetiky. Samozřejmostí je bohatá nabídky nealkoholických a alkoholických nápojů. Jedině u nás máte možnost ochutnat přírodní ledové čaje a přírodní vařené čokolády.

 

Náš klub má prostor pro kuřáky u baru, ale  rovněž i nekuřácký prostor, který je stavebně oddělen, abyste si u nás mohli vychutnat kávu, aniž by Vás obtěžoval kouř z cigaret. Samozřejmně obě místnosti jsou vybaveny odsáváním pro váš větší komfort. Klub má kapacitu okolo 40 míst. Ke klubu patří také Studio Jana, které poskytuje spektrum služeb v oblasti kadeřnictví, holičstvímasáže a vizážistika. Více se o Studiu Jana dočtete v záložce hlavního menu. V klubu poskytujeme bezplatné připojení k internetu pomocí wifi.

Klub je možno rezervovat pro pořádání různých večírků, oslav, prezentací a školení. Možné je rezervovat celou kavárnu nebo jen nekuřáckou či kuřáckou část odděleně. Jsme schopni pro Vás zajistit teplé i studené občestvení a mnoho dalších pochutin přesně dle Vašich požadavků.

Rezervaci můžete učinit na telefonním čísle: +420 725 638 707.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v klubu Vista Café v Hodoníně.