Vista Café ' Nový pohled na kávu

Klub Vista Café Hodonín vám přináší možnost ochutnat jedinečnou kávu zpracovávanou tím nejlepším způsobem. Káva je dovážena z farmy Daterra do specializované pražírny v České republice. V této pražírně nám kávu upraží podle našeho přání až ve chvíli kdy, ji potřebujeme. V Hodoníně můžete jedině u nás ochutnat takto čerstvě upraženou kávu. Celý proces pěstování a přepravy kávy navíc splňuje podmínky férového obchodu Fairtrade. Přijďte a pochutnejte si na čerstvé kávě světové kvality přímo v Hodoníně

Netradiční klub v Hodoníně

U speciální kávy ovšem nekončíme. Kromě běžného sortimentu nealkoholických i alkoholických nápojů nabízíme také řadu BioFairtrade produktů. Snažíme se nakupovat produkty regionální výroby a malých, rodinných výrobců. Věříme, že na Jižní Moravě a v celé České republice je dostatek farmářů, vinařů a malovýrobců, kteří kvalitou předčí světové firmy.

Káva k sobě potřebuje něco sladkého. Proto ke každé kávě přikládáme různé druhy sušenek, nebo perníčků. Pokud máte chuť na větší zákusek nabízíme vyhlášené zákusky a dobroty od paní Něničkové z Cukrárny u Anděla ve Strážnici.

Speciálně nabízíme: 

  • PŘÍRODNÍ LEDOVÉ ČAJE
  • PŘÍRODNÍ VAŘENÉ ČOKOLÁDY
  • DENNĚ ČERSTVÉ ZÁKUSKY (vhodné i pro diabetiky)

Novinky

O nás

19.10.2011 20:34

Neustále pracujeme na zlepšování našich www stránek, proto jsme napsali něco málo o nás. Dále byl vložen nápojový lístek, který bude průběžně aktualizován. Přidáno bylo i pár nových fotek našich výborných zákusků z cukrárny u Anděla ve Strážnici.

Aktualizovaná fotogalerie

28.09.2011 20:36

Dnes byla aktualizována  naše fotogalerie. Nyní na stránkách můžete najít fotografie interiéru naší kavárny, několik momentek zachycujících otevření kavárny a taktéž něco málo ze sortimentu, který je u nás nabízen. Doufáme, že se fotografie budou líbit a těšíme se na Vaši návštěvu u nás v kavárně Vista Café v Hodoníně.

Kavárna otevřena

28.03.2011 08:00

Dnes byla oficiálně otevřena jedinná kavárna v Hodoníně nabízející čerstvě praženou kávu. Ve Vista Café můžete dále ochutnat další ojedinělý sortiment nápojů, jako jsou Bio-mošty, přírodní ledové čaje a FairTrade přírodní vařené čokolády.

<< 1 | 2 | 3 | 4

WiFi Free Zone - Internet zdarma

Anketa

Jak jste se o naší kavárně dozvěděli?

Od známého (67)
51%

Šel jsem kolem (18)
14%

Na Facebooku (25)
19%

Na internetu (22)
17%

Celkový počet hlasů: 132