Vista Café ' Nový pohled na kávu

Klub Vista Café Hodonín vám přináší možnost ochutnat jedinečnou kávu zpracovávanou tím nejlepším způsobem. Káva je dovážena z farmy Daterra do specializované pražírny v České republice. V této pražírně nám kávu upraží podle našeho přání až ve chvíli kdy, ji potřebujeme. V Hodoníně můžete jedině u nás ochutnat takto čerstvě upraženou kávu. Celý proces pěstování a přepravy kávy navíc splňuje podmínky férového obchodu Fairtrade. Přijďte a pochutnejte si na čerstvé kávě světové kvality přímo v Hodoníně

Netradiční klub v Hodoníně

U speciální kávy ovšem nekončíme. Kromě běžného sortimentu nealkoholických i alkoholických nápojů nabízíme také řadu BioFairtrade produktů. Snažíme se nakupovat produkty regionální výroby a malých, rodinných výrobců. Věříme, že na Jižní Moravě a v celé České republice je dostatek farmářů, vinařů a malovýrobců, kteří kvalitou předčí světové firmy.

Káva k sobě potřebuje něco sladkého. Proto ke každé kávě přikládáme různé druhy sušenek, nebo perníčků. Pokud máte chuť na větší zákusek nabízíme vyhlášené zákusky a dobroty od paní Něničkové z Cukrárny u Anděla ve Strážnici.

Speciálně nabízíme: 

  • PŘÍRODNÍ LEDOVÉ ČAJE
  • PŘÍRODNÍ VAŘENÉ ČOKOLÁDY
  • DENNĚ ČERSTVÉ ZÁKUSKY (vhodné i pro diabetiky)

Novinky

Aktualizace stránek

17.04.2015 22:59

Dnes opět proběhla aktualizace našich stránek. Byly upraveny informace o službách studia Jana a doplněn nový nápojový lístek.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Vaše Vista Cafe.

aktualizace informací

22.08.2014 00:12

Dnes jsme pro provedli aktualizaci našich stránek. Pro více aktualit sledujte naši stránku na facebooku. Děkujeme.

Do sekce Studio Jana byla přidána fotogalerie

01.04.2012 21:00
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

WiFi Free Zone - Internet zdarma

Anketa

Jak jste se o naší kavárně dozvěděli?

Od známého (67)
51%

Šel jsem kolem (18)
14%

Na Facebooku (25)
19%

Na internetu (22)
17%

Celkový počet hlasů: 132